Srpen 2013

Jaké spatřuji výhody u Agentury Beránek, doučující neteř?

13. srpna 2013 v 9:17
Vím, že udržet pozornost dětí během doučování je mnohem náročnější než u starších studentů. Proto v Agentuře nabízejí spolupráci při vytvoření individuálního programu pro vaše dítě tak, aby se mu doučování líbilo a bylo přínosem pro jeho studijní výsledky i osobnostní rozvoj. Pokud byste měli zájem o přípravu dítěte na základní školu, pomoc vám ochotně nabízí jejich soukromá školka Brno rodinného typu, kde školné není zdaleka tak vysoké, jak byste mohli čekat. Zvláště, pokud víte kolik si berou například profesionální domácí chůvy.

Výhody spolupráce s Agenturou Beránek

 • čas a místo doučování dětí je na vás, agentura se přizpůsobí;
 • v rámci doučování respektují požadavky a potřeby rodiny klienta;
 • pro stálé klienty zajišťují doučování dítěte prováděné stále stejnou pečovatelkou;
 • pečovatelku za vás prověří a otestují a zprostředkují přímé reference;
 • můžete jim navíc kdykoli zavolat, fungují nepřetržitě.

Prsteny BISAKU v rukou MISS, Gabriely Kratochvílové

9. srpna 2013 v 14:27

Je odvěkou pravdou, že mezi šperky a ženskou krásou existuje až magická přitažlivost. A nutno přiznat, že k velkému potěšení všech, kteří se dostanou do jejich blízkosti. Tím spíš, pokud se tohle rendez-vous odehrává v okouzlujících kulisách pětihvězdičkového zámeckého hotelu Chateau Mcely. Značka Bisaku jako jeden z hlavních partnerů akce využívá tuhle exkluzivní příležitost, aby potěšila oko čtenářů časopisu Marriage Guide.

Miss Gabriela Kratochvílová, která se navždy zapsala do povědomí veřejnosti jako "ta s krátkými vlasy", se možná vymyká z romantických představ o princezně nevěstě, ale o to víc její půvab nechá vyznít jemné linie šatů i elegantní zlaté snubní prsteny Bisaku. Dá se tušit, že její přirozenost, kterou zaujala během nedávné volby, dodá inspiraci i sebevědomí také mnohým ženám, které stejně jako ona dávají přednost kratšímu střihu vlasů.
Originalita na celý život
Díky originálním kolekcím zásnubních a snubních prstenů Bisaku se každý velký okamžik v životě obou partnerů může stát oslnivým a nezapomenutelným. Jak listujete kolekcemi, objevujete mnoho inspirace pro tyto krásné příležitosti. Těžko byste hledali lepší způsob, jak potěšit vaše nejbližší unikátním řemeslným dílkem trvalé hodnoty.
Každý svatební prsten je symbolem věčné lásky a pevnosti vztahu, proto je přirozené, že velká část zákazníků vybírá v první řadě zavedenou značku a až poté konkrétní design z její kolekce. Zkušení zlatníci, faséři a rytci v klenotnictví Bisaku se mohou pochlubit bohatými zkušenostmi z oboru. Ke každé nové zakázce přistupují s odpovědností a s odhodláním naplnit očekávání i té nejnáročnější klientely. Kromě jejich poctivé práce a kvalitních materiálů je dostatečnou zárukou také více než dvacetiletá historie značky. Koneckonců velkým zážitkem je již samotný nákup v nedávno otevřené reprezentativní prodejně ve Štupartské ulici v centru Prahy nebo na Orlí ulici v Brně.
Přesvědčte se, že kvalitní snubní prsteny Praha i Brno umí nabídnout všem.

Kam pro velkoformátový tisk v Ostravě?

9. srpna 2013 v 8:49
Společnost DIGIS, spol. s r.o. byla založena v Ostravě v červnu r. 1991 s cílem dodávat ucelená řešení v oblasti geografických informačních systémů (GIS). Součástí portfolia společnosti je i velkoformátový tisk, kopírování a také skenování.
Velkoformátový tisk je určen jak pro odbornou veřejnost z oblastí CAD, GIS, reprografie a reklamy, tak i pro širokou veřejnost, která s velkými formáty pracuje, např.:
 • CAD: plány, schémata, výkresy,
 • GIS: katastrální mapy, územní plány, inženýrské sítě,
 • reprografie: fotografie, obrazy, kartografická díla,
 • reklama: postery, prezentační materiály, loga,
 • široká veřejnost: plakáty, projekty a studie, přílohy seminárních a diplomových prací.
Velkoformátový tisk Ostrava
Tisk je realizován na plotru HP DesignJet 4000ps, který patří do kategorie plotrů pro profesionální tisk ve fotografické kvalitě. Zařízení umožňuje tisk materiálů s těmito parametry:
 • šířka až 1067 mm,
 • délka neomezena,
 • rozlišení až 2 400 x 1 200 dpi při vstupním rozlišení 1 200 x 1 200 dpi na lesklé médiumProč jsem si vybral NEWTON College?

5. srpna 2013 v 15:05 | Všeználek
V projektu FakultaRoku.cz pořádaného Českou studentskou unií objektivně hodnotilo své VŠ v pěti kritériích přes 20.000 studentů a absolventů. Vysoká škola Brno - NEWTON College se stala podruhé za sebou nejlepší soukromou VŠ v ČR i pro rok 2012/2013!

Jak probíhalo hlasování

Hlasovat v soutěži mohli pouze studenti a absolventi konkrétních VŠ, kteří objektivně hodnotili svoji fakultu či školu v těchto kritériích:
 • Zajímavé předměty (Máte na fakultě/škole zajímavé předměty?)
 • Schopnost vyučujících zajímavě vyložit látku
 • Příprava do praxe/práce (Připravila Vás škola/fakulta dostatečně prakticky do pracovního procesu?)
 • Možnosti realizace a zapojení do studentských nápadů a projektů na škole/fakultě
 • Spolužáci (Máte kamarádské, týmové a inspirativní spolužáky?)

Posouzení kvality školy z pohledu studentů je zřejmě nejdůležitějším kritériem, podle kterého se mohou velmi dobře řídit i budoucí vysokoškoláci!

Fakulta roku 2012/2013

Impulsem ke vzniku projektu FakultaRoku.cz pořádaného Českou studentskou unií (ČeSU) byly žebříčky českých médií, které každoročně srovnávají jednotlivé fakulty vysokých škol v ČR podle nejrůznějších kritérií. Jedno velmi podstatné hodnocení ovšem těmto žebříčkům bohužel chybělo, byl to pohled studenta na svoji školu či fakultu. Ten je podle ČeSU i nás velmi podstatný a vypovídá o kvalitě školy více, než počet zahraničních studentů, počet docentů a profesorů na jednoho studenta atd., zohledňovaný některými médii.