Proč jsem si vybral NEWTON College?

5. srpna 2013 v 15:05 | Všeználek
V projektu FakultaRoku.cz pořádaného Českou studentskou unií objektivně hodnotilo své VŠ v pěti kritériích přes 20.000 studentů a absolventů. Vysoká škola Brno - NEWTON College se stala podruhé za sebou nejlepší soukromou VŠ v ČR i pro rok 2012/2013!

Jak probíhalo hlasování

Hlasovat v soutěži mohli pouze studenti a absolventi konkrétních VŠ, kteří objektivně hodnotili svoji fakultu či školu v těchto kritériích:
  • Zajímavé předměty (Máte na fakultě/škole zajímavé předměty?)
  • Schopnost vyučujících zajímavě vyložit látku
  • Příprava do praxe/práce (Připravila Vás škola/fakulta dostatečně prakticky do pracovního procesu?)
  • Možnosti realizace a zapojení do studentských nápadů a projektů na škole/fakultě
  • Spolužáci (Máte kamarádské, týmové a inspirativní spolužáky?)

Posouzení kvality školy z pohledu studentů je zřejmě nejdůležitějším kritériem, podle kterého se mohou velmi dobře řídit i budoucí vysokoškoláci!

Fakulta roku 2012/2013

Impulsem ke vzniku projektu FakultaRoku.cz pořádaného Českou studentskou unií (ČeSU) byly žebříčky českých médií, které každoročně srovnávají jednotlivé fakulty vysokých škol v ČR podle nejrůznějších kritérií. Jedno velmi podstatné hodnocení ovšem těmto žebříčkům bohužel chybělo, byl to pohled studenta na svoji školu či fakultu. Ten je podle ČeSU i nás velmi podstatný a vypovídá o kvalitě školy více, než počet zahraničních studentů, počet docentů a profesorů na jednoho studenta atd., zohledňovaný některými médii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama