Business konference pod taktovkou NEWTON COLLEGE

10. října 2013 v 10:44
Vysoká škola managementu NEWTON COLLEGE Vás zve na 7. mezinárodní odbornou konferenci v rámci Evropského fóra podnikaní s velmi zajímavou skladbou přednášejících a hostů.
Naše vysoká škola managementu a psychologie NEWTON College se rozhodla navázat na dlouholetou tradici a ve spolupráci s Evropským hnutím v ČR uspořádat 7. mezinárodní odbornou konferenci v rámci Evropského fóra podnikaní. Téma konference je "Podnikaní v globálních podmínkách: výzvy a bariéry".
Na konferenci vystoupí významní zahraniční i domácí odborníci a zástupci EU, představitelé akademické sféry i reprezentanti finančního sektoru.
V úvodním bloku vystoupí se svými odbornými přenáškami z oblasti tematického zaměření konference pozvaní keynote speakeři. Následovat bude panelová diskuse s názvem Výzvy a bariéry v současných podmínkách složená z dalších předních expertů v dané problematice.

Konference se koná dne 21. října 2013 od 12.00 hodin v prostorách CERGE institutu, Politických vězňů 936/7, 110 00 Praha 1 - Nové Město.
Registraci můžete provést na www.efp.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama