Svářecí invertory KÜHTREIBER

8. července 2014 v 14:32 | Duběnka
Společnost KÜHTREIBER, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako rodinný podnik, který se od samého počátku zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky a příslušenství pro svařování.

Invoace, vývoj a výroba

Součástí firemních aktivit není pouze výroba svářecí techniky. Jde totiž také kontinuální vývoj a inovace, díky kterým se firma stále posouvá kupředu a udržuje ji konkurenceschopnou. Celé oddělení vývoje společnosti má jasný cíl - spolehlivost, jednoduché ovládání a vynikající svařovací schopnosti.

S vývojem je úzce svázána samotná výroba. ta se stejně jako vývojové oddělení spolehá především na zkušené zaměstnance, kterří se pravidělně vzdělávají a zdokonalují ve vsvé práci.

Svářecí invertory KIT

V současné době naleznete v portfoliu firmy na 50 typů svařovacích strojů KIT pro svařování metodami MIG/MAG, MMA a TIG. Hlavní řady nprduktů jsou:
  • KITin TIG LA-V
  • KIT 2-4E processor
  • KIT 205 SYNERGIC
  • KIT 305 SYNERGIC
  • KIT 400W SYNERGIC
  • KIT 600WS + GuSAG

KITIN 2080 MIG EURO

Svařovací invertor Kitin 2089 MIG EURO patří mezí menší přenosné invertory pro svařování metodou MIG/MAG. Díky svým tecnickým parametrům se stává velmi oblíbený jak v profesionálních, tak amatérských provozech. Setkáte se s ním i na staveništích, kde je připojený ke elektrocentrále.


Jeho hlavní předností je nízká spotřeba energie a v porovnání s podobnými zařízeními i vysoký výkon. Jako uživatelé jistě oceníte také jeho nízkou hmotnost a možnost snadného přenášení, díky madlu v jeho horní části.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama